top of page

Sausio mėn. pirkimų klubo susitikimas internetu

Sausio mėn. pirkimų klubo susitikimas internetu
Sausio mėn. pirkimų klubo susitikimas internetu

Renginio vieta ir laikas

2024-01-25 16:00 – 17:00

Renginys internetu

Ką sužinosite

Sausio mėnesio tema - ĮMONĖS STRATEGIJA PIRKIMUOSE

Dauguma įmonių kiekvienais metais atnaujina savo strategijas, arba kaip tik išlaiko jas nepakitusias, tačiau koks turi būti santykis tarp įmonės strategijos ir pirkimų skyriaus tikslų? 

Kas yra strategija?

Ar gali kisti tikslai, o strategija išlikti tokia pati? 

Kodėl pirkimai turi mokėti "nuskaityti" įmonės strategiją ne vien tiesiogiai, bet ir numatyti vienos ar kitos strategijos pasekmes

Mėnesio klubo svečias - Benas Adomavičius, ISM Executive School Strateginio valdymo modulio vadovas.

17 metų konsultuoja, veda mokymus ir strategines sesijas Lietuvoje, Vokietijoje, Suomijoje, Estijoje ir kitose šalyse verslo strategijos temomis. Jo vedamose studijose ir mokymuose dalyvavo virš 2000 vadovų. Keleto įmonių bendrasavininkas, patarėjas ir konsultantas. Sertifikuotas verslo procesų valdymo ir veiklos vertinimo ekspertas. Strateginio valdymo asociacijos (SMS) narys. Be aktyvios profesinės ir dėstymo veiklos, vykdo tyrimus strateginio valdymo ir strateginio mąstymo temomis. Skaito pranešimus strategijos temomis EBIT, Login, Verslo gazelių ir kitose konferencijose.

Svečią kalbins - pirkimų klubo moderatorius, Dominykas Gustainis, profesionalus pirkėjas,  konsultavęs 100+ įmonių  iš įvairių šalių pirkimų klausimais.

Prisijunkite ir aptarkime kartu kaip efektyviai įgyvendinti įmonės strategiją pirkimų pagalba.

Susitinkame Sausio 25 d. 16 val.

Dėmesio: Renginys nemokamas ir jame gali dalyvauti visi, tačiau, TIK  pirkimų klubo nariai turės priėjimą prie vaizdo įrašo.

Pirkimų klubo nariu galite tapti pažymėję varnelę registracijos metu.

Pasidalink su draugais

bottom of page