top of page

Kas yra Pirkimų valdymas klubas?

Pirkimų klubas - tai vieta, kur renkasi pirkimų entuziastai, norintys daugiau.

 

Erdvėje, kurioje galima užduoti klausimus, rasti mokymus bei užmegzti naujas pažintis, klubo nariai kiekvieną mėnesį balsuoja ir išrenka to mėnesio aktualią temą. Kiekviename klubo renginyje kalbame apie pirkimus vis kitu kampu: ieškome įdomių pašnekovų ir atsakome į klubiečių klausimus. Susitikimai vyksta online, o kartą per ketvirtį pasimatome gyvai. 

Visi klubo renginiai vyksta vienodu metu – kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, 16 val. Klubas pirkimų entuziastams nemokamas. Kai kurios kitos klubo paslaugos gali būti mokamos priklausomai nuo Jūsų narystės statuso.

Klubo kuratorius  - Dominykas Gustainis - profesionalus pirkėjas, 70 % praktikas. Jis dirba ir

konsultuoja įmones ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje, Australijoje, Suomijoje, Danijoje.

Kaip pirkimų klubas atsirado ir kokia jo misija?

Pirkimų valdymo klubas atsirado kaip natūrali konsultacinės ir išorinių pirkimų įmonės "Pirkimų valdymas" tąsa.

Išgirdome poreikį iš savo klientų, kad nėra klubo, kuris nebūtų apribotas nekonkuruojančiomis įmonėmis ir kurio veikloje galėtų dalyvauti visi pirkimų žmonės bei rastų naudingą informaciją ne vien apie privačius, bet ir viešuosiuos pirkimus. 

Ne veltui pirkimų valdymo klubo adresas yra pirkimumokymai.lt: siekiame sukurti bendruomenę, kuri ne tik dalyvautų klubo veikloje, bet ir rastų visus reikiamus įrankius sklandesniems pirkimams vienoje vietoje.

Pirkimų klubo veikla:

Klubo susitikimai – vieta, kur bendruomenė iš savo srities profesionalų išgirsta atsakymus į klausimus apie pirkimus vis kitu kampu.

Klubo patirties apsikeitimai – projektas, kuriame gali dalyvauti klubo nariai ir įmonės, norinčios keistis gerosiomis praktikomis tarp viešųjų ir verslo pirkimų bei realiai jas bandyti pritaikyti savo įmonėje.

Klubo focus grupė – tai galimybė įmonėms išgirsti ką apie jų esamą situaciją galvoja ne

vienas konsultantas ar jo komanda, o daugybė profesionalių pirkėjų, kuriuos moderuoja

klubo kuratorius.

Mokymai ir įrankiai – tai bene pati plačiausia klubo veikla. Šiuolaikinis mokymasis

jau seniai peržengė tradicinių paskaitų rėmus, todėl visi mokymai bus ranka pasiekiami klubo

nariams čia ir dabar. Greičiausiai neįsivaizduojame patogaus darbo be įrankių, savęs įvertinimo

testų, paruoštukų (tokių kaip laiškų šablonai, paruoštos specifikacijos ir kiti smulkūs

patobulinimai), kurie leidžia atlikti pasikartojančius darbus greičiau. Suteikiame galimybę pasitarti tiek su bendraminčiais, tiek su klubo komanda.

Asmeninės konsultacijos ir klausimai – ar kada teko susiduri su situacija, kai seminare ar webinare išgirdote įdomią mintį ar pasiūlymą, tačiau kilo klausimų kaip reikėtų tai įgyvendinti būtent Jūsų įmonėje? Būdamas klubo nariu galite užduoti asmeninį klausimą ir gauti atsakymą raštu ar žodžiu iš bet kurio klubo svečio.

Kviečiame prisijungti prie ,,Pirkimų klubo” tuos, kurie nori atrasti, pažinti ir geriau suprasti pirkimus. Susitikime mokymuose, dalykimės patirtimi, ieškokime atsakymų ir kasdien siekime daugiau!

bottom of page