top of page

Mėnesio pokalbis

Mėnesio pokalbis
Mėnesio pokalbis

Renginio vieta ir laikas

2024-04-25 16:00 – 17:00

Renginys internetu

Ką sužinosite

Balandžio mėnesio tema - Ilgai trunkančios derybos

Visi pirkimų žmonės žino, kad kartais suderinti sutartis užtrunka metus ir ilgiau. Lygiai taip pat kartais ir derybos su nauju tiekėju gali užtrukti ilgai.

Tačiau kartais ir gyvos derybos užtrunka dienomis, nes susitarti reikia ir kiekviena pusė gali pradėti manipuliuoti dėl įvairiausių tikslų.

Būtent tokia tema  - ilgai trunkančios derybos kalbėsime su Balandžio mėnesio svečiu - Dariumi Radkevičiumi. 

Darius Radkevičius - Gamybos, distribucijos ir mažmenos konsultantas, TOC ir LEAN praktikas, tiekimo grandinės, motyvacinių sistemų bei pardavimų sprendimų ekspertas. Penkerius metus buvo pagrindinis LVPA ekspertas vertinant TOC, LEAN ir kitų naujų vadybos metodų diegimą Lietuvos įmonėse.  Mokymus veda ne tik Lietuvoje, bet ir Azijoje. Nuo 1997 metų sėkmingai konsultavo daugiau kaip 100 įmonių Europoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Malaizijoje.  Padeda įmonėms atrasti esmines problemas ir įdiegti naujas vystymo strategijas. Labiausiai mėgstama tema derybos ir tiekimo grandinė. 2008 metais organizavo pirmą derybų konferenciją Pirkimo ir pardavimo specialistams kartu. "Kautis ir surasti Win-Win sprendimus". Pirkimo procesas yra efektyvus tik prie šių būtinų sąlygų: a) jis nežlugdo gamybos plano, t.y. yra visos reikiamos medžiagos, reikiamos kokybės ir  b) atsargų lygis nepereina į Overstock. 

Mūsų pokalbyje paliesime tokias temas:

- Ar tikrai yra skirtumas tarp ilgų ir trumpų derybų?

- Kaip ruošiantis deryboms rasti atsakymus į eigoje galinčius iškilti klausimus ir aiškiai turėti "raudonas linijas" bei mainų galimybes

- Kokie kultūriniai skirtumai turi įtakos derybų trukmei?

- Kokie nesklandumai ir praktiniai nepatogumai iškyla tokiose ilgose derybose ir ar tai gali įtakoti rezultatą?

Svečią kalbins - Dominykas Gustainis, pirkimų klubo moderatorius - profesionalus pirkėjas, pirkimų mokymų lektorius konsultavęs 100+ įmonių  iš įvairių šalių pirkimų klausimais

Tik užsiregistravę gaus prisijungimo nuorodą.

Susitinkame Balandžio 25 d. 16 val. internetu

Dėmesio: Renginys nemokamas ir jame gali dalyvauti visi, tačiau, TIK  pirkimų klubo nariai turės priėjimą prie vaizdo įrašo po renginio.

Pirkimų klubo nariu galite tapti pažymėję varnelę registracijos metu.

Pasidalink su draugais

bottom of page