top of page

Praktinės dirbtuvės

Praktinės dirbtuvės
Praktinės dirbtuvės

Renginio vieta ir laikas

2024-05-30 09:00 – 16:30

Kaunas, Verslo g. 17, 54311 Kaunas, Lietuva

Ką sužinosite

Jau penktos pirkimų dirbtuvės!

Dirbtuvėse susitinka žingeidūs pirkimų vadovai ir specialistai, kurie praktiškai išbandys realias verslo simuliacijas ir įrankius, lengvai pritaikomus pirkimų kasdienybėje.

Dirbtuvėse gilinsite ir išmoksite praktiškai taikyti įgytas žinias: 

✅Pirkimų derybos. Dirbtuves veda Valentinas Marinionokas 

"Pirkti" - tai, taip pat, ir "parduoti"... Skamba painiai, tiesa? Bandymas išsiderėti reikalingas sąlygas = parduoti idėją... kodėl kita pusė turėtų su jomis sutikti. Apie tai ir pasikalbėsime 1 val. dirbtuvėse... kas be ko - praktika neišvengiamas šių dirbtuvių gėris !

✅ Mikro strategijos pirkimuose. Dirbtuves veda Rolandas Juraitis 

Dirbtuvėse turėsite galimybę realiai išbandyti metodiką, kuri padeda ruošiantis susitikimams su tiekėjais. Tai leis Jums turėti iš anksto sudėliotas skirtingas strategijas, esant skirtingiems derybų scenarijams. Aukštas pasiruošimo lygis užtikrins pasitikėjimą savo jėgomis prieš derybas ir didesnį pasitenkinimo lygį po derybų.

✅ Pirkimų krizės. Jų valdymas per projektų valdymą. Dirbtuves veda Aleksas Buturlis

Projektų valdyme krizės yra neišvengiamos, tačiau jas įmanoma numatyti ir veiksmingai suvaldyti, jeigu laiku atkreipiamas dėmesys į pradinius signalus ir adekvačiai reaguojama į atsirandančias problemas.

Efektyvus projektų kontrolingas prasideda nuo realistiško planavimo ir visų projekto dalyvių pastangų integravimo nuo pat pirmųjų etapų. Jėgų lauko analizė leidžia atskleisti ir sistematizuoti nematomus tarpasmeninius ir kitus projektui įtaką darančius veiksnius, siekiant sukurti priemones teigiamų jėgų stiprinimui ir neigiamų mažinimui.

✅ Komunikacija - kaip parduoti pirkimų vertę. Dirbtuves veda Liana Mogišaitė

Kaip nusiteikti dirbti, kai tavo darbas nepalaikomas. Kur slypi gero informacijos perteikimo šaknys. Kodėl būtina tai komunikuoti bei kaip tai daryti nejaučiant diskomforto.

✅"Atvejo analizė". Dirbtuves ves Dominykas Gustainis

Visi gyvi klubo susitikimai yra unikalaus formato, kur susijungia lektorių pranešimai, praktinės užduotys bei tinklaveikos principai.

Renginys skirtas:

  • Pirkimų vadovams
  • Pirkimų specialistams

Pirkimų specialistai renginyje praktiškai išbandys realias verslo simuliacijas ir įrankius kurie lengvai pritaikomi pirkimų kasdienybėje jau sekančią dieną po renginio

Pirkimų vadovams tai puiki galimybė suderinti komandos formavimą su neformalioje aplinkoje vykstančiais mokymais, o tuo pačiu susitikti su kitais pirkimų vadovais prie vieno stalo ir aptarti šių dienų aktualijas atliekant praktines užduotis.

Renginio programa*:

08.30 - 09.00 Registracija

09.00 - 10.00 Bandymas išsiderėti reikalingas sąlygas = parduoti idėją... kodėl kita pusė turėtų su jomis sutikti. Derybų dirbtuvės

10.00 - 11.00 Kaip nusiteikti dirbti, kai tavo darbas nepalaikomas. Komunikacijos dirbtuvės

11.15   -  11.30 Kavos pertrauka

11.30 - 12.30 krizės yra neišvengiamos, tačiau jas įmanoma numatyti ir veiksmingai suvaldyti. Projektų valdymo dirbtuvės

12.30 - 13.15 - Pietūs

13.15 - 14.15  Iš anksto sudėliotos skirtingos strategijos, esant skirtingiems derybų scenarijams. Mikro strategijų dirbtuvės

14.15 - 14.30 Pertrauka

14.30 - 16.00 4 praktinės istorijos su konkrečiu sprendimu, kurį reikės surasti. "Atvejo analizė"

16.00 - Renginio pabaiga

*Programa gali koreguotis

Dėmesio. Renginys skirtas pirkimų entuziastams, tačiau laukiami ir visi kiti, kurie nori sudalyvauti. Pardavimus atstovaujančių dalyvių skaičius ribojamas.

Renginio kaina:

Standartinė kaina - 159 EUR.

Renginio vieta:

Viešbutis-restoranas "Via Baltika", Kaunas

Detali vieta navigacijoje:https://maps.app.goo.gl/qtU9C8e1ozaijbkc7

Klubo narystė nemokama ir galima tik pirkimų entuziastams, tereikia užpildyti anketą adresu: https://www.pirkimumokymai.lt/narioanketa ir gausite nuolaidos kodą bilietams! 

Jei reikia išankstinės sąskaitos apmokėjimui, arba norite dalyvauti daugiau nei 3  žmonės iš 1 įmonės  - susisiekite info@pirkimuvaldymas.lt

Dėmesio. Pasikeitus planams ar dalyvių skaičiui, pinigai už bilietus nėra grąžinimami, bet galima perkelti į kitą renginį.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad Jūsų atvaizdas gali būti naudojamas renginio sklaidai bei reklamai socialiniuose tinkluose.

Bilietai

  • 4 mini pirkimų dirbtuvės

    159,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Pasidalink su draugais

bottom of page